Yönetim Kadromuz

Oya Akkor
Yönetici Ortak

Şirketimiz kurucu ortakları arasında yer alan Oya Akkor, Ankara Üniversitesi İktisat Bölümü’nden 1995 yılında mezun olmuştur. Sermaye Piyasası Kurulu ve Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı gibi finans ve değerlemeye ilişkin kuruluşlarda çalışmıştır. Şirketimizin kuruluş tarihi olan 05.08.2009 tarihinden itibaren Şirketimizde Yönetici Ortak ve Sorumlu Değerleme Uzmanı olarak görev yapmaktadır
Muammer Emanet
Genel Müdür Yardımcısı

İstanbul Teknik Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü’nden 2005 yılında mezun olmuştur. Colliers International Türkiye’de Değerleme ve Danışmanlık Departmanında Proje Müdürü olarak görev almıştır. Şirketimizde Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.
Faik Naci Turan
Lisanslı Değerleme Uzmanı

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nden 1988 yılında mezun olmuştur. Uzun yıllar özel sektörde satış ve pazarlama yöneticisi olarak çalışmıştır. 2011 yılından itibaren şirketimizde Lisanslı Değerleme Uzmanı olarak görev yapmaktadır.
Fatih Vural
Lisanslı Değerleme Uzmanı

Yıldız Teknik Üniversitesi Harita Mühendisliği Bölümü’nden 2008 yılında mezun olmuştur. 2011 yılından itibaren Şirketimizde çalışmaya başlamıştır. Şirketimizde Değerleme Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.
İlker Güler
Lisanslı Değerleme Uzmanı

Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nden 2008 yılında mezun olmuştur. 2010 yılından itibaren Şirketimizde çalışmaya başlamıştır. Şirketimizde Değerleme Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.
Vedat Meşeli
Muhasebe Müdürü

İstanbul Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden 1991 yılında mezun olmuştur. Mustafa Yılmaz Menkul Değerler, Global Menkul Değerler ve Finans Yatırım gibi kuruluşlarda muhasebe ve finans konularında görev yapmıştır. 2013 yılından itibaren Şirketimizde çalışmaya başlamıştır. Şirketimizde Muhasebe Müdürü olarak görev yapmaktadır.
Cem Bülbül
IT Sorumlusu

Levis ve Colliers International’da çalışmıştır. Şirketimizin kuruluş tarihinden itibaren bu görevini Şirketimizde sürdürmektedir.