Yönetim Kadromuz

Cem Demiröz
Yönetici Ortak

Şirketimiz kurucu ortakları arasında yer alan Cem Demiröz, 1999 yılında İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden mezun olmuş, 2006 yılında ise Bilgi Üniversitesi Uluslararası Finans Yüksek Lisans Programına katılmıştır. Dünya genelinde 56 ülkede gayrimenkul konusunda faaliyet gösteren Colliers International - Türkiye şubesinde Değerleme ve Danışmanlık Bölümünün yöneticiliğini yapmıştır.

Başta gayrimenkul değerleme ve fizibilite olmak üzere, en iyi en doğru kullanım analizi, konsept geliştirme, pazar araştırması gibi alanlarda raporlar hazırlamıştır. Özellikle alışveriş merkezi, otel, ofis binası gibi ticari gayrimenkullerin değerlemesi ile gayrimenkul yatırım fizibilitesi konularında çalışmıştır. Sinpaş GYO ve Torunlar GYO halka arzları ile çeşitli ulusal ve uluslararası firmalara yapılan toplu değerleme projelerinde görev almıştır.

Cem Demiröz, Şirketimizin Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır.
Oya Akkor
Yönetici Ortak / Genel Müdür

Şirketimiz kurucu ortakları arasında yer alan Oya Akkor, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümü’nden 1995 yılında mezun olmuştur.Sermaye Piyasası Kurulundaki görevinin ardından Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nda finans ve değerlemeye ilişkin çalışmalar yapmıştır. Oya Akkor, Şirketimizde Genel Müdür olarak görev yapmaktadır.
Muammer Emanet
Genel Müdür Yardımcısı

Şirketimizin ortakları arasında yer alan Muammer Emanet, İstanbul Teknik Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü’nden 2005 yılında mezun olmuş, 2009 yılında ise İstanbul Teknik Üniversitesi Gayrimenkul Geliştirme Yüksek Lisans Programını tamamlamıştır.Colliers International Türkiye’de Değerleme ve Danışmanlık Departmanında Proje Müdürü olarak görev almıştır. Başta gayrimenkul değerleme ve fizibilite olmak üzere, en iyi ve en doğru kullanım analizi, konsept geliştirme, pazar araştırması gibi alanlarda raporlar hazırlamıştır.Her türlü gayrimenkul değerlemesi ve fizibilitesi konusunda uzmanlaşmıştır. Torunlar GYO’nun halka arzı ile çeşitli ulusal ve uluslararası firmalara yapılan toplu değerleme projelerinde görev almıştır. Şirketimizde Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.
Fatih Vural
Değerleme Müdürü

Yıldız Teknik Üniversitesi Harita Mühendisliği Bölümü’nden 2008 yılında mezun olmuştur. İnşaat sektöründeki görevinin ardından 2011 yılından itibaren Şirketimizde çalışmaya başlamıştır.Çeşitli Kamu ve Özel Bankalara hazırlanan değerleme raporlarından sorumlu Değerleme Müdürü olarak görev yapmaktadır.
İlker Güler
Değerleme Müdürü

Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nden 2008 yılında mezun olmuştur. 2010 yılından itibaren Şirketimizde çalışmaya başlamıştır.Çeşitli Özel Bankalara hazırlanan değerleme raporlarından sorumlu Değerleme Müdürü olarak görev yapmaktadır.
Orhan Kılıç
Ankara Bölge Müdürü

Dokuz Eylül Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü’nden 2008 yılında mezun olmuştur.2008 yılında Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık sektöründe iş hayatına başlamıştır. Farklı firmalarda çalıştıktan sonra 2011 yılı itibari ile Prime Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. bünyesinde Ankara Bölge Müdürü olarak görev yapmaktadır.
Özgür Saatçi
İzmir Bölge Müdürü

Dokuz Eylül Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümünden 1993 yılında, Dokuz Eylül Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Kentsel Tasarım Bölümünden 1996 yılında mezun olmuştur.1997-2010 yılları arasında farklı sektörlerde çalıştıktan sonra 2011 yılında Gayrimenkul Değerleme Sektöründe çalışmaya başladı. 2012 yılından itibaren şirketimizin İzmir Bölge Müdürü olarak görev yapmaktadır.
Vedat Meşeli
Finans / Muhasebe Müdürü

İstanbul Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden 1991 yılında mezun olmuştur. Mustafa Yılmaz Menkul Değerler, Global Menkul Değerler gibi kuruluşlarda muhasebe ve finans konularında görev yapmıştır.Finans Yatırım Teftiş Kurulu Başkan Yardımcılığının ardından, 2013 yılından itibaren Şirketimizde Finans ve Muhasebe Müdürü olarak görev yapmaktadır.
Cem Bülbül
IT Sorumlusu

Levis ve Colliers International’da çalışmıştır. Şirketimizin kuruluş tarihinden itibaren bu görevini sürdürmektedir.