Gayrimenkul Değerleme Firmaları ve Hizmetleri

Yapı ve konutların güncel değerlerinin ölçülmesi konusunda oldukça önemli olan gayrimenkul değerleme işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Bilimsel teknikler ile yapılan değerleme işlemleri konusunda uzman ve eğitim almış kişiler tarafından yapılmaktadır. Firmamız konut, iş yeri, üretim tesisi, arsa ve arazi ile daha birçok gayrimenkulün değerleme işlemlerini yapmaktadır. Bünyesinde çalışan 120’den fazla kadrolu çalışanı ile kaliteli ve doğru sonuçlar içeren raporlama işlemlerini yapmaktadır. Ülkemizin her ilinde mevcut olan gayrimenkullerin değerleme işlemleri sorunsuz bir şekilde kısa sürede yapılabilmektedir. Firmamız içerisinde görevli çalışanlarımız yanında 300’e yakın çözüm ortağımız ile de birbirinden farklı gayrimenkuller için en doğru değer ölçülerini yapabilmekteyiz.


Gayrimenkul Değerleme Hizmeti Alanları

Birçok durumda mevcut olan gayrimenkullerinizin veya alınması planlanan gayrimenkullerin değerleme işleminin yapılması gerekebilmektedir. Bu durumda gayrimenkulün değerinin tüm şartlar ve etkenler ile doğru bir şekilde ölçülmesi oldukça önemlidir. Başarılı şekilde gayrimenkul değerleme işlemlerinin yapılması için firmamız sizlere kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Konut, alışveriş merkezi, üretim tesisleri, fabrikalar, ofis, otel ve turistik tesisler ile arsa ve arazilerin değerleme işlemleri firmamız tarafından kısa sürede yapılabilmekte ve doğru sonuçlara ulaşılması sağlanabilmektedir. Yıllardır sürdürülen başarılı çalışmalarımız ile yüzlerce gayrimenkul için en doğru değerleme çalışmaları firmamız tarafından yapılmıştır. Birçok farklı durum ve gerekçe ile değerleme işleminin yapılması durumunda firmamızdan hizmet alabilirsiniz.


Gayrimenkul Değerleme İşleminde Dikkat Edilecek Konular

Özellikle gelişmiş ve dünyada uygulanan tekniklerin kullanılması değerleme işleminde önemlidir. Gayrimenkul için değerinin ölçülmesinde etken olacak tüm konuların belirlenmesi ve gayrimenkul değerleme işleminin bunlara göre bilimsel yöntemler ile yapılması gerekmektedir. Nesnel veriler alınarak ve işlenerek yapılacak ölçümlerde gayrimenkul için doğru bir değerleme sonucuna ulaşılması mümkündür. Bu konuda ekip çalışanlarının konusunda uzman olması ve farklı alanlarda uzman olmaları önemli bir detaydır. Ayrıca firmamızın destek aldığı birçok çözüm ortağı ile değerleme işleminde elde edilecek verilerin doğruluğu da mümkün olabilmektedir. Gayrimenkul için yapılacak değerleme işlemleri farklı sektörler ve alanlara göre de değişmektedir. Bulunan coğrafik yapı ve ekonomik durum gibi özellikler göz önünde bulundurulmalıdır.